EUR/USD 6. 1. 2016

EUR/USD 6. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Oproti včerejšímu předpokladu se trh ani neobtěžoval zvýšením ceny pro nalezení prodejců. Místo toho prodejci vrthli do trhu rovnou od začátku a – již v souladu s očekáváním – tvořili nová low pod předchozí oblastí distribuce. Na konci seance byla stejně jako předchozí den vytvořena korekce. I přes trendový vzhled dne je profil celkem dobře rozložený a uspořádaný, což značí dobré zprostředkování obchodů.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Prodejní nálada trvá a mohla by přetrvat i dnes. Večer jsou ale na programu FOMC Minutes, které klasicky mohou změnit sentiment trhu a stejně tak i trend. Včerejší close americké seance i VPOC byly již otestovány v asijské seanci, i tak se trh může ještě jednou přesvědčit, zda jsou prodejci stále přítomní. Pokud ano, čekejme další pokračování výprodejů, spíše s klidnější tendencí v důsledku očekávání večerního fundamentu. Pokud ne, cena může otestovat i low včerejšího denního swingu. Žádné impulzivní pohyby ale až do osmi do večera nečekáme.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 6. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!