EUR/USD 6. 10. 2015

EUR/USD 6. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Posledních několik dní na euru, ale i na ostatních trzích, je ve znamení poměrně volatilního chopu. Včera byl vzhledem k pátku vytvořen tzv. inside day, což znamená, že celé včerejší rozpětí bylo uvnitř pátečního. Cena od počátku stoupala směrem ke zmiňovanámu pátečnímu VPOCu 1,1308*. K jeho otestování chyběl jen malý kousek, reakce však byla více než zajímavá a způsobila downtrend trvající až do konce seance. Cestou se vytvořila korekce na high zmiňované LVN a posléze na jejím low, kde se utvořilo i celodenní low. LVN byla již z větší části vyplněna, jak to praví teorie aukce. Na testy úrovní byla tedy včerejší předpověď velice úspěšná.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

I přes včerejší zajímavý den stále zůstáváme ve stejné několikadenní distribuci a je těžké odhadovat směrový pohyb. Po včerejšku se zdá, že se rozjel pohyb prodejní, ale ten může být dnes opět ukončen stejně, jako se pohyby poslední dny střídají. Nad cenou nyní máme opět silný VPOC, který budou chtít prodejci udržet. Nepodaři-li se jim to, je další osud ceny nejasný. Pokud VPOC odrazí nebo se k němu cena vůbec nedostane, lze čekat proražení včerejšího low a test swingového low z 1. října. Pokud bude i toto proraženo, další v pořadí je low celé aktuální distribuce 1,1125*. I dnes si nezapomeňte udělat přehled o plánovaných fundamentech.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!