EUR/USD 6. 11. 2015

EUR/USD 6. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Začátek včerejší seance byl poněkud zmatečný. Cena se ještě před open dostala pod středeční low. S open ale přišla silná reakční aktivita, která se projevila typem otevření open-rejection-drive a vyhnala cenu bleskově napravovat slabé středeční struktury. K námi hlášené LVN 1,0902 ale nedošla, a to ani na druhý pokus. Rovnovážná oblast zůstala celá uvnitř rovnovážné oblasti ze středy.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Zmiňovaná LVN by ještě měla být otestována a na dosah je i menší LVN několik pips nad ní 1,09145. Po opravení a vyplnění těchto struktur by stále měl být cílem prodejců dlouhodobé low 1,08, které nebylo otestováno. Trh začíná být dosti volatilní už nyní, ještě před otevřením německých burz. Pokud se trh rovnou od open vydá k 1,08, pohyb může být i dost impulzivní. To vše ovšem platí jen do dnešních 14:30, máme totiž klasický NFP Friday s vyhlašováním americké nezaměstnanosti, Nonfarm Payrolls a dalšími reporty. Výsledky vždy způsobí na trhu velké pozdvižení, při kterém nedoporučujeme obchodovat, pokud nevíte přesně, co děláte.

Nově si všimněte sjednocení grafu s grafy ostatních našich analýz. Díky svíčkovým formacím by měl být přehlednější pro price action tradery, ale zároveň zachovává výhodu objemových profilů. Vše, ať už tržní vývoj nebo třeba nový graf můžete vždy komentovat pod analýzou.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!