EUR/USD 6. 5. 2016

EUR/USD 6. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Ve středu trh konsolidoval po předchozích divokých seancích. Ve čtvrtek ale již pokračovaly výprodeje, které se zastavily až na jedné z našich cílových úrovní, konkrétně 1,1384. Úroveň 1,144 posloužila jako rezistence.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes se bude situace točit kolem NFP a nezaměstnanosti, jako každý první pátek v měsíci. Do amerických fundamentů čekáme pomalejší trh očekávající nové informace. Co bude potom závisí na výsledku. V případě velkého překvapení můžeme být opět svědky velkého úniku ceny během několika minut. V případě výsledků odpovídajících konsenzu může euro pokračovat v oslabování. Jediná jistota je však ve značně zvýšené volatilitě a nejistotě během několika minut po vyhlášení.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 6. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!