EUR/USD 7. 10. 2015

EUR/USD 7. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

V úterý jsme londýnskou seanci započali avizovaným růstem k pondělnímu VPOCu, ten dlouho vypadal, že udrží, ale nakonec povolil a začátkem americké seance se právě v této oblasti objevila poměrně silná nákupní aktivita, která cenu posunula výše. Na výsledném profilu jsou znát dvě hlavní distribuce, i když typický den s dvojitou distribucí to není. Zajímavé je, že byl vytvořen již druhý inside day po sobě.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Charakteristiky jako Rotation Faktor, silné low a slabé high jednoznačně favorizují kupce, avšak musíme si uvědomit, že se nenacházíme v uptrendu, ale stále ve stejném střednědobém rozpětí. Za tohoho stavu Market Profile doporučuje prodávat na vyšších cenách a nakupovat na nižších. High rozpětí je v tuto chvíli na dosah, a tak je potřeba důkladně sledovat v této oblasti aktivitu – pokud by se v okolí tohoto high rozvíjela iniciativní nákupní aktivita, může být proražení doprovázeno vznikem nového trendu, v opačném případě je pravděpodobné, že se cena zase rychle vrátí do oblasti rozpětí. Klíčovou oblastí bude VPOC 1,1308* – High celé distribuce 1,1331*. Při pohybu níže bude důležité, jak trh zareaguje na hlavní LVN včerejšího profilu 1,1267*. Fundamentů je dnes pomálu, přesto dejte pozor na odpolední data z USA.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!