EUR/USD 7. 10. 2016

EUR/USD 7. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší euro začalo poměrně volatilně, nejednalo se však o nepříjemné impulzivní pohyby, ale spíše rychlé pohyby od logických úrovní s vysokým potenciálem. Nejdříve vyklesal trh k LVN 1,1182, odkud se vydal k VPOC 1,1207. Zde nastoupili prodejci a v rychlosti cenu stlačili zpět. Tentokrát již kupci úspěšní nebyli a výprodej pokračoval až do večerních hodin.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní den začal flash-crashem na libře po jedné hodině ranní našeho času. O příčinách se zatím spekuluje, vypadá to však na algoritmickou chybu, která spustila řetězovou reakci. Fundamenty s tímto podle nás nemají nic společného, jelikož crash byl pouze na tomto měnovém páru. Každopádně spousta obchodníků v důsledku nízké likvidity mohla zaznamenat přeskakování stoplossů a s tím spojené ztráty. O události se bude jistě ještě nějakou dobu mluvit.

Na euro ranní události přímý dopad neměly, v nepřímém dopadu však mohly podpořit aktuální prudký downtrend. Tím pádem otevíráme hluboko pod včerejším zavřením. Trhy jsou nervózní, proto lze čekat pokračování rychlého downtrendu, ale je možný i nějaký rychlý zvrat. Zajímavé rezistence, od kterých by mohl výprodej pokračovat jsou důležité swingové low 1,11235 a včerejší low 1,11385.

Do toho všeho se přidá dnešní NFP a další fundamenty, které mohou přinést další zmatek do trhu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 7. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!