EUR/USD 7. 11. 2016

EUR/USD 7. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pátek skutečně udržel hypotézu preferující kupce, což předpokládalo udržení LVN 1,10855. Jejich následný cíl 1,11455 byl splněn i s očekávanou korekcí na dosavadním high 1,11235. Neděle večer začala velkým prodejním gapem, který pravděpodobně souvisí s chystanými prezidentskými volbami v USA.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Začíná týden amerických prezidentských voleb. Ty jsou samozřejmě velmi sledované i mezi finančními trhy. Můžeme proto čekat zvýšenou volatilitu spolu s novými informacemi, průzkumy a brzy také sčítáním hlasů. Nyní lze říct pouze to, že podle všeho trhy preferují Hillary Clintonovou, nikdy však dopředu nevíme, jak na kterou informaci budou jako celek reagovat.

Při otevření gapem bychom čekali reakční aktivitu. Ta přišla, ale byla velice krátká a gap nestihla ani zdaleka uzavřít, místo toho pokračuje do těchto hodin downtrend. Přesto je otázka, jak na současný vývoj zareagují evropští investoři. Budou-li pokračovat ve výprodeji, můžeme čekat cestu zpět za 1,1 s korekcemi, například na 1,1033. Další vývoj je z našeho pohledu nejistý.

Další možností je samozřejmě to, že kupci budou chtít dokončit noční práci – uzavření gapu. To hrozí pokud nevydrží úroveň 1,10855, což je páteční low. Každopádně však toto pondělí nemusí být tak klidné, jak ostatní pondělky bývají, pozor na to.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 7. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!