EUR/USD 7. 3. 2016

EUR/USD 7. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V pátek byli již zpočátku dne aktivnější kupci. Vypadalo to, že se dostanou k úrovni 1,1, ale několik pips před ní cena změnila své směřování. Hlavním fundamentem dne bylo NFP stejně jako každý první pátek v měsíci. A stejně jako většinou způsobilo na trhu velký poprask. Výsledek si trh nejdříve přebral prodejně, nakonec ale změnil názor a cena vystoupala vzhůru. Obchodní den skončil téměř přesně na úrovni 1,1.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

V situaci následujících po tak divokých dnech, jako byl pátek, je obtížné odhadovat cenový vývoj i volatilitu. Trh může stále ještě do cenových změn promítat výsledky fundamentů, ale rovněž může konsolidovat. Nacházíme se navíc v dost dobře proobchodované oblasti. Korekční pohyb byl již proveden, situace tak ukazuje spíše na pokračující uptrend s nižší razancí. Často však bývají testovány extrémní výběžky, jako byl ten páteční prodejní výběžek. Na fundamenty bude dnes v zásadě klidný den.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 7. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!