EUR/USD 7. 9. 2015

EUR/USD 7. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Páteční seance se odvíjela od fundamentu měsíce – Nonfarm Payrolls. Jeho výsledek byl pro dolar zklamáním, ale výrazný růst eura se nekonal. Impulzivní pohyb se však opět zastavil přesně na čtvrtečním low, což je pozoruhodné a přiživuje hypotézu o přítomnosti silných kupců. Trh uzavřel přibližně tam, kde otevřel a tam se drží i nyní po startu druhého zářijového týdne. Dnešek bude opět netypický, neboť v USA slaví tzv. Labor Day, tudíž americké banky zůstávají zavřené a na burzách bude obchodování omezeno. Pátek vytvořil poměrně vyrovnaný profil s výraznou LVN. Rovnovážná oblast zůstala nezměněna. To vše spolu s tím, že je pondělí, nahrává vyrovnanému klidnému trhu.

Zmíněná LVN 1,1129* by mohla poskytnout kvalitní support. Pokud bude proražena, lze čekat test pátečního low. Pokud odrazí, očekáváme pomalý růstový pohyb. Celkově by měl být den klidný s podprůměrným rozpětím, které může být i uvnitř rozpětí pátečního.

Jak už bylo řečeno, v Americe slaví svátek a nečekají nás dnes vůbec žádné fundamentální události.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!