EUR/USD 7. 9. 2016

EUR/USD 7. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera se den zpočátku vyvíjel dle kupecké hypotézy, kdy jsme nepředpokládali jasné směřování a impulzivní pohyby. Zvrat přišel až po amerických ekonomických výsledcích, které opět dopadly pro dolar hůře než se čekalo. Euro se tak rázem ocitlo zpět na úrovních z 26. 8.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Bylo také vidět, jak trh včera respektoval staré úrovně jako 1,1225, 1,1246 nebo 1,12650. Čekáme, že i dnes by mohly tyto úrovně být v platnosti. Prodejci pokud začnou s reakční aktivitou, by měli za cíl 1,1225, kde by se měli objevit kupci. Ti mohou dělat problémy už na 1,1246.

Dlouhodobějším cílem kupců je 1,1291, překážkou může být včerejší high 1,1265, kde reakční prodejní aktivita byla poměrně silná.

Dnes nás zásadní fundamenty nečekají, trh by proto měl být klidnější.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 7. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!