EUR/USD 8. 1. 2016

EUR/USD 8. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Kupci opravdu pokračovali ve svých nákupech, které iniciovaly FOMC Minutes. Obě jejich úrovně, na které jsme upozorňovali, měly svůj smysl. V okolí LVN 1,0874 a swingového low 1,08535 nalezli první rezistenci, kolem které rotovali většinu dne. Z LVN 1,0874 se po včerejšku stala hlavní rezistence a hranice hlavních objemů a z 1,08535 se stal včerejší VPOC. Po proražení vzhůru následoval další impulzivní pohyb, který byl ale v noci smazán. Profil vypovídá o impulzivních pohybech na začátku a na konci seance.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Otevírat budeme v místě včerejší zahuštěné oblasti. To by mělo znamenat klidnější typ otevření. Hodně záleží, kterým směrem trh ze včerejší HVN prorazí. Pokud to bude dolů, slušelo by se opravit včerejší impulzivní pohyb z počátku seance. Pokud to bude vzhůru, je to známka, že trh má namířeno opět k horní straně rozpětí střednědobé distribuce. Je první pracovní pátek měsíce, odpoledne dejte pozor na nejsledovanější statistiku amerického trhu práce – Nonfarm Payrolls a nezaměstnanost.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 8. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!