EUR/USD 8. 10. 2015

EUR/USD 8. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Na grafu, který nezobrazuje nevolatilní asijské seance vidíme velice neobvyklý jev – včera byl vytvořen už třetí inside day za sebou. Jinými slovy, rozpětí se od pátku každý den utvořilo uvnitř rozpětí předchozího dne. To značí postupnou konsolidaci a sbírání síly na další pohyb. Tato konsolidace se ale bohužel odehrává stále uprostřed střednědobé distribuce, o které se poslední dobou stále bavíme a která nám přidělává spíše starosti. Pro jistotu jsme ji naznačili na druhém grafu.

Včerejší den je učebnicový neutrální den – trh vytvořil rovnováhu, potom z počáteční rovnováha prorazil vzhůru, aby zjistil, co/kdo se nad ní skrývá. Našel ale reakční aktivitu, a tak šel zjistit, co se skrývá pod rovnováhou a setkal se se stejnou reakcí. Vrátil se do své rovnováhy a v té také zůstal. Na prvním grafu je ještě vidět jedna krásná vlastnost teorie aukce, a to jak včerejší profil dokonale vyplňuje úterní LVN.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Šance, že nás čeká další inside day je naprosto minimální. Vzhledem k situaci lze opět nabídnout maximálně úrovně nad a pod aktuální cenou s určitou pravděpodobností reakce. Ty dnes představují VPOC 1,1248* a 1,1308*. Pokud bychom se náhodou dostali k hranicím aktuálního střednědobého rozpětí, platí opět, že v případě proražení je možnost příchodu silné iniciativní aktivity a vzniku trendu. Pravděpodobnější ale je další trvání rovnovážného a “rozbitého” trhu. Večer můžou kartami zamíchat další FOMC Minutes.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní graf EUR/USD s vyznačením dlouhodobé a střednědobé distribuce.

Denní graf EUR/USD s vyznačením dlouhodobé a střednědobé distribuce.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!