EUR/USD 8. 11. 2016

EUR/USD 8. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Víkendový gap se uzavřít v žádném případě nepodařilo. Reakční aktivita po otevření v Londýně nastala, ale byla příliš slabá i na otestování pátečního low. V americké seanci naopak přišli další prodejci, kteří cenu stlačili k očekávané úrovni 1,1033, dále se však prozatím neodvážili.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes vyvrcholí volby amerického prezidenta. Souboj je to velmi těsný a trhy mají na oba kandidáty poměrně vyhraněný názor. Říká se, že trhy by mnohem radši přivítali Hillary Clintonovou než Donalda Trumpa. Nejistota ohledně voleb se tak přenáší i do trhů. Čekáme, že do prvních výsledků voleb bude spíše klid, co se stane poté však nelze předvídat. Pravděpodobně přijde zvýšená volatilita a snížená likvidita, proto doporučujeme zůstat mimo trh. Jasno bude nejspíš ve středu ráno.

Do té doby by trh mohl respektovat blízké úrovně 1,1036 a/nebo 1,1058 a dále vzdálenější úrovně, které se neliší od těch včerejších. Jsou to páteční low 1,10855 a tradiční psychologická úroveň 1,1.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 8. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!