EUR/USD 8. 12. 2015

EUR/USD 8. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Pondělí naplnilo zpočátku očekávání korekčního pohybu po silném růstu a opravilo tak část nízkých objemů. Nutno však podotknout, že korekce se konala ještě o něco dále, než jsme předpokládali, a to až na čtvrteční HVN 1,0797. Zde už skutečně dorazili kupci a začali cenu tlačit zase výše. LVN 1,08305 se přenesla ze čtvrtka i na pondělí, otestována ale byla už v asijské seanci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Z našeho pohledu je trh připraven pokračovat v pohybu výše a včerejší pokles rovnovážné oblasti považujeme spíše za korekci. Jedině pokud se prodejci probojují přes LVN 1,08305 i HVN 1,0797, pak to pro ně znamená volná cesta dolů a pro kupce problém. Proto by tyto úrovně měli bránit a dnes otestovat alespoň páteční VPOC 1,08845. Pozor dnes na vyhlašování evropského HDP v dopoledních hodinách.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 8. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!