EUR/USD 8. 12. 2016

EUR/USD 8. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

V první polovině včerejšího dne trh skutečně konsolidoval, ani se neodvážil přiblížit k jedné z našich úrovní. Před otevřením americké seance se trh z rovnováhy vymanil, jako dočasná bariéra s potenciálem na malý rychlý profit posloužila naše úroveň 1,0738. Proražení bylo poměrně intenzivní a další úroveň 1,07565 již nezafungovala. Zdá se tak, že trh vykonal korekci, aby ospravedlnil pondělní pohyb a nyní je připraven vrátit se k růstu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pro dnešek jsou jasně preferovaní kupci. Trh má však ve zvyku najít pro svůj pohyb nějakou oporu. Tou by dnes mohla být buď včerejší LVN (a předvčerejší VPOC) 1,0738 nebo včerejší VPOC 1,0727. Trh by dnes klidně mohl atakovat i pondělní high.

Pokud tyto úrovně nepodrží, čekáme pomalý pohyb směrem k 1,0705.

Celkově dnes čekáme v první polovině dne relativní klid. Odpoledne nás totiž čeká velmi důležité zasedání evropské centrální banky, kde se pravděpodobně potvrdí prodloužení politiky kvantitativního uvolňování. V této době očekávejte extrémní volatilitu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 8. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!