EUR/USD 8. 3. 2016

EUR/USD 8. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejšek byl na pondělí poměrně aktivní. Den začal klesáním a otestováním extrémního výběžku, který vytvořila reakce na páteční NFP. Na tuto možnost jsme upozorňovali. Špatně se však odhaduje, kde bude konec takového testu, neboť tyto výběžky bývají nezvykle dlouhé. Námi zakreslená úroveň odvozená od první LVN výběžku zafungovala poměrně dobře. Trh se v této oblasti zkonsolidoval, dokud nepřišli silní kupci. Den považujeme za takzvaný inside day, což se dalo čekat.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Již nyní před začátkem obchodování máme poměrně vysokou volatilitu. Včerejší impulzivní pohyb americké seance vytvořil výraznou LVN, která by ještě mohla být otestována. Pokud odrazí, kupci by mohli být připraveni na pohyb vzhůru. Nad cenou stále může působit jako rezistence swingové low 1,1066, které bylo otestováno pouze částečně. Obecně lze ale říci, že lepší pohyby tvoří kupci, dnes by proto mohlo být přinejmenším proraženo páteční high. Pozor na dopolední fundamenty.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 8. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!