EUR/USD 8. 7. 2016

EUR/USD 8. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera perfektně zafungovala první zmiňovaná úroveň, a to VPOC předchozího dne 1,1058. Následně trh neměl sílu se kamkoliv probojovat. Kupci byli příliš slabí pro test high předchozího dne, stejně tak prodejci nezvládli vytvořit nové low, ale spíše se k večerním hodinám opět odrazili od 1,1058. Celkově se tak jedná o takzvaný inside day nebo také neutrální den, který svědčí o vyrovnané aktivitě na obou stranách.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes nás čeká klasický “velký pátek” s NFP a nezaměstnaností, tedy nejdůležitější den každého měsíce co do amerických fundamentů. Před vyhlášením bývá trh klidný. Pravděpodobně bude podobně klidný a v podobném rozpětí jako včera. Co se stane poté, nevíme. Víme jen, že se rapidně zvýší volatilita a trh bude naprosto nečitelný.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 8. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!