EUR/USD 8. 9. 2015

EUR/USD 8. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Tento týden začal přesně podle předpokladu vyřčeného ve včerejší analýze. LVN poskytla ihned po otevření support. Nebyla zasažena jen o 3 pips. Zbytek dne byl klidný, mírně růstový se zahuštěným profilem. Vytvořen byl skutečně inside day, jak jsme předpokládali. Zajímavé věci se začaly dít až v asijské seanci, kdy světové trhy zareagovaly na další slabá data z Číny. Pro Euro to znamenalo bleskový růst přes 50 pips. Otevírat budeme tudíž vysoko nad včerejším high.

Přímo se nabízí přijetí cen a vyplnění rozsáhlé LVN, která se nachází mezi včerejším high a high dnešní asijské seance, kterou na grafu označujeme jako LVN 1,1215*. Pokud ceny budou přijaty, lze očekávat po otevření responsive selling a vyplňování této oblasti. Budou-li reakční prodeje silnější, může být otestován až včerejší VPOC 1,1160*. V případě překonání LVN 1,1215* je osud nejasný, očekával bych spíše zpomalení pohybu.

Pozor, trhy mohou být v reakci na zprávy z Číny opět neklidné. Volatilitě je potřeba vždy přizpůsobit svůj risk management. V 11 hodin nás navíc čeká kvartální HDP v Eurozóně a odpoledne potom několik slabších dat z USA.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!