EUR/USD 8. 9. 2016

EUR/USD 8. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Poslední dobou je trh citlivější i na méně významné fundamenty, což se potvrdilo také včera. Po krátkých obdobích zvýšené volatility se však trh vždy vrátil na svou původní cenu. Navrch měli prodejci, kteří se dostali téměř až k naší úrovni 1,1225, kde zareagovali kupci a postupně přes asijskou seanci cenu vytlačili až ke včerejším otevíracím úrovním. Na naší úrovni 1,1246 se vytvořil VPOC, takže tato úroveň stále zůstává zajímavá.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Právě tento VPOC by mohl posloužit kupcům jako odrazový můstek v pokoření předchozího lokálního high. Jejich cílem je další netestovaný VPOC na 1,1291.

Pokud kupci VPOC nepotvrdí, čekáme test nižší strany aktuální distribuce ohraničené 1,1225. Tam by se kupci měli ozvat. Pokud to neudělají, hrozí impulzivnější prodejní pohyb.

Doporučujeme nahlédnout do ekonomického kalendáře a zvýšit opatrnost před fundamenty i menšího významu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 8. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!