EUR/USD 9. 11. 2016

EUR/USD 9. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Přes den trh respektoval předpokládané úrovně. Nejprve se nedostal přes 1,1058, následně se zastavil o 1,1036, kterou po proražení učebnicově testoval ještě zespodu.

Noční aktivita souvisela samozřejmě s americkými volbami. Dolar v reakci na vedení republikána Trumpa začal oslabovat, jak se předpokládalo. Euro se tak ocitlo proti dolaru o více než 200 pips výše, v posledních hodinách však klesá. Pro spoustu lidí se jedná o překvapení, nejlépe to podle mě včera vyjádřil politický komentátor Jindřich Šídlo – “Tady nikdo nepochybuje, že vyhraje Clintonová, až mi to připomíná Brexit”.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes skutečně nemá smysl předvídat tržní vývoj. Hlasy se stále sčítají, i když Trump už má podle aktuálních zpráv vítězství jisté. Trhy dnes informace budou zpracovávat a promítnou do toho jistě i další zprávy – vyjádření jednotlivých kandidátů a ostatních světových vůdců a podobně. Za nás proto doporučujeme být mimo, dokud se trhy neuklidní a nenajdou si své nové ceny, na kterých budou obchodovat.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 9. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!