EUR/USD 9. 12. 2015

EUR/USD 9. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včerejší hypotéza byla v zásadě splněna, když trh začal postupnou korekcí k ohlášené LVN 1,083. Chybělo k ní jen několik pips, když dorazili kupci, aby včas zamezili dalšímu poklesu a pokračovali v pohybu vzhůru. Jak bylo řečeno, trh je z pohledu aukce připraven pro pohyb vzhůru a zatím tento předpoklad naplňuje. Růstová byla i asijská seance. V následujících dnech, možná i hodinách, bychom mohli atakovat čtvrteční high.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Otevírat budeme nad včerejším high, což by mělo přilákat reakční aktivitu, v tomto případě reakční prodejce (responsive selling), aby otestovali včerejší high nebo VPOC. Jinak by ale měli nadále vládnout kupci. Cesta vzhůru bude poměrně těžká, neboť aktuální high 1,0982 je slabé, ale již dnes se k němu můžeme dostat. Na plánované fundamenty bude dnešek poměrně klidný, jen Novozélandská centrální banka bude rozhodovat o měnové politice a úrokové míře. Jelikož trh očekává její snížení, tak je možné, že reakce ovlivní určitým způsobem i náš měnový pár.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 9. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!