EUR/USD 9. 5. 2016

EUR/USD 9. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pátek se vyvíjel jako ukázkový fundamentální den. Do fundamentů byl trh v klidu a nevykazoval jasný směr. Výsledky NFP neměly kromě bezprostředně zvýšené volatility žádný zásadní vliv na cenu. Ta se po ustálení trhu v podstatě nezměnila, jen před ukončením obchodování bylo ještě otestováno low předchozího dne.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Otevíráme dnešní den na cenách kolem úrovně 1,14. Dnes předpokládáme test zajímavé úrovně 1,13565, která je jednak netestovaným VPOC, jednak stojí poblíž low dřívějšího gapu, který nebyl pořádně otestován. Ještě před tímto pohybem níže by však trh mohl otestovat páteční VPOC 1,14235. Zde bude potřeba sledovat aktivitu. Pokud se prodejní aktivita skutečně rozvine, platí řečená hypotéza. Pokud se však nerozvine, může se test podívat až k LVN 1,14475. Obvykle je pondělí nejklidnějším dnem bez výrazných směrových pohybů.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 9. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!