EUR/USD 9. 9. 2015

EUR/USD 9. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší hypotéza vyšla opět na výbornou, když se už krátce před devátou začaly objevovat reakční prodeje, které skončily dle předpokladů na pondělním high. Zde se cena na několik period zastavila, aby pokračovala dále ke zmíněnému pondělnímu VPOCu. V jeho okolí se cena opět zastavila, zarotovala a vrátila se zpět vyplňovat zmiňovanou LVN nad pondělním high.

Zisky včerejšího večera byly v asijské seanci smazány a otevírat budeme kolem včerejšího low. Vypadá to tedy, že do trhu se opět vracejí kupci. Hodně bude záležet na kupcích. Pokud budou chtít zabránit výprodejům, budou se muset přehoupnout přes včerejší LVN 1,1170*, což je zároveň low včerejší rovnovážné oblasti, a ideálně také VPOC 1,1180*. V opačném případě je cíl prodejců LVN pod cenou 1,1129* a nebo až střednědobé low 1,1087*.

V průběhu středy nás čeká relativně vysoké množství různých reportů z různých stran, žádný by však neměl přinést extrémní volatilitu. I tak buďte jako vždy ostražití.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!