EUR/USD 9. 9. 2016

EUR/USD 9. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včera jsme měli další ze série fundamentálně významných dnů. Rozdíl byl však tentokrát v tom, že dopoledne nebylo klidné jako obvykle, ale jednoznačně vládli trhu kupci, kteří měli od počátku snahu dojít k VPOC 1,1291. To se jim povedlo a skutečně zde nastala reakce prodejců. Následovala séfie fundamentů pocházejících z ECB, které značně zvýšily volatilitu. Zpočátku vypadala reakce růstově, nakonec však trh rozhodl pro návrat k 1,1246, která perfektně odrazila. V asijské seanci tak opět vládli kupci a vrátili cenu do oblasti včerejšího VPOC.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes je otázka, jak trhy budou započítávat včerejší ECB do dnešních cen. Pravděpodobnější vnímáme spíše držení se hlavního prodejního proudu a pokus o proražení včerejšího low, tedy vrácení původní distribuce.

Pokud se prodejci neprosadí, na horní stranu dnes jasnou hypotézu nemáme. Čekáme neuspořádaný konsolidující trh, který může mírně růst. Žádné cílové úrovně však neevidujeme.

Pátek by měl být klidný, ale některé fundamenty přesto mohou zapůsobit.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 9. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!