Jednoduchý systém na RENKO grafech

Jednoduchý systém na RENKO grafech

Připravili jsme si pro vás další zajímavý a velmi jednoduchý obchodní systém, tentokrát ve spolupráci s projektem Získejúčet.cz, který v česku hledá a podporuje úspěšné forexové obchodníky.

Obchodní systém je založen na několika základních pilířích. Naprostým základem systému je samotný graf, který je poměrně netypický. Jedná se totiž o tzv. Renko graf, kdy jsou svíce tvořeny nikoliv podle času, ale podle ceny. Tento systém totiž předpokládá, že jediná důležitá informace v trhu je cena, čas je irelevantní. Dalším základem obchodního systému jsou známé klouzavé průměry, kdy čekáme na jejich překřížení. Poslední součástí obchodního systému jsou Pivoty.

Na přiloženém grafu je zobrazena ukázková obchodní pozice s jejím vstupem i řízením pozice.

renko graf

 

Co je však nejdůležitější součástí tohoto obchodního systému? Cit pro trh a nezlomná disciplína. Jasně definovaná pravidla je potřeba konzistentně dodržovat a neměnit obchodní styl. Například autor tohoto systému obchoduje striktně 3 pozice denně o stejné velikosti pozice.

Chcete se dozvědět o obchodním systému více informací včetně jeho ověřených výsledků? Tento systém totiž splnil pravidla pro poskytnutí kapitálu od projektu Získejúčet.cz. Přihlaste se na online webinář, kde obchodník tohoto systému představí všechny jeho detaily a odpoví na vaše dotazy.

Navíc pro ty, kteří budou na vysílání online je připraven bonus ve formě indikátoru, který automaticky upozorní na možné obchodní příležitosti.

Registrace a více informaci o webináři

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!