Obchodujte harmonické formace pomocí špičkového softwaru zdarma

Obchodujte harmonické formace pomocí špičkového softwaru zdarma

Chcete začít obchodovat harmonické formace a nevíte, jak na to. Přijde Vám to složité a prakticky si nikdy nejste jisti, že jste harmonickou formaci určili správně. Řešení tohoto problému je mnoho. Jednak si můžete přečíst naše vzdělávací články o harmonických formacích a sledovat denní analýzy, ve kterých se často vyskytují nebo můžete hledat nějaký zázračný indikátor nebo zkusit něco jiného.

Než si představíme, co jiného byste měli zkusit, tak si řekneme, proč není vhodné pracovat s „free“ indikátory. Harmonické formace jsou vcelku složité patterny, které potřebují určitou dávku přesnosti a také zkušenosti. Většina free indikátorů, se kterými jsme měli možnost se setkat, se bohužel s touto premisou neztotožňuje. Indikátor ukáže formace nehledě na to, zda vycházejí z dobrého impulsu, často motá všechny Fibonacciho poměry dohromady a nehledá perfektní strukturu. Je to takový bezmozek, který vykreslí vše, co vidí.

Kvalitním řešení na bázi indikátoru je však software, na jehož vývoji se podílel samotný Scott Carney, velký průkopník harmonických formací. Najdete ho na stránce www.formationseeker.com a je částečně zdarma. Na titulní stránce stačí kliknout na oranžové tlačítko „try it now.“

FS1

Poté na vás vyskočí pop-up okno, které vás informuje, že můžete být aktivní pouze hodinu, což ale vůbec nevadí, protože stačí pak jen zopakovat proces přihlášení.

FS2

Tímto krokem se dostanete již k tomu, co skutečně hledáte.

Software vám umožní se pohybovat mezi jednotlivými páry pomocí vyhledávače v levém horním rohu. Samozřejmostí je také změna timeframu. Software ukazuje, jak tvořící se, tak i dokončené formace, proto můžete být vždy včas u obchodu. Na horní liště si můžete pomocí filtru vybrat formace, které vás zajímají a také skrýt nedokončené formace (hide premature).

fs3

Můžete také překliknout na pole „monitor,“ které vám v kolonce „emerging“ vypíše harmonické formace těsně před dokončením a v kolonce „completed“ dokončené formace.

fs4

Pevně věříme, že pokud tento nástroj neznáte, tak vám dnešním článkem uděláme radost. Zahoďte špatné a levné indikátory a vyzkoušejte zdarma opravdu profesionální software.

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!