Recenze a zkušenosti Algo Cash Master. Jsou binární opce podvod?

Recenze a zkušenosti Algo Cash Master. Jsou binární opce podvod?

Systém Algo Cash Master je jedním z dalších reklamních triků, který slibuje naivním investorům rychlé zisky bez štipky úsilí. Program Algo Cash Master je velmi podobný s Czech Method, dalším systémem na binární opce, o němž jsme již na našich stránkách informovali.

Co mají Algo Cash Master a Czech Method společného?

Oba programy nabízejí zázračný software na binární opce, který udělá z lidí milionáře, bez toho, aby vůbec chápali, co jsou binární opce. Oba vám slibují vrácení peněž v hodnotě 10 000 dolarů, pokud nebudete se systémem spokojení. Navíc Algo Cash Masters (resp. Algo Cash Systems) i Czech Method jsou jenom české mutace zahraničních podvodních projektů. To znamená, že podvodníci, kteří stojí za touto reklamou, necílí jenom na české investory, ale na lidi v různých zemích, přičemž pro každý stát je vytvořena samostatná webová stránka v příslušném jazyce. Tyto stránky jsou si na vlas podobné, dokonce i recenze fiktivních spokojeních klientů se shodují.

Co je to Algo Cash Master?

Jde o podvodný systém, který vám slibuje rychlé zisky obchodováním binárních opcí na finančních trzích. O tom, jak finanční trhy nebo binární opce fungují, podle slov reklamy nemusíte nic vědět, protože systém obchoduje úplně samostatně. Reklama se na Algo Cash Master vzbuzuje dojem, že k programu má přístup jenom uzavřená skupina lidí, a proto si musíte pospíšit, aby nabídka nevypršela. Nespěchejte, jde jen o lákadlo, abyste neměli moc času přemýšlet nad důvěryhodností programu Ago Cash Systems. Ačkoliv Algo Cash Systems nic nestojí, jen tak se k němu nedostanete.

Zkušenosti s Algo Cash Master

Po registraci si budete musel založit obchodný účet, na který je potřeba vložit peníze. Minimální vklad je 250 amerických dolarů. Až následně vám bude umožněn přístup k programu Algo Cash Masters na binární opce. Zapamatujte si, že jakýkoliv automatický obchodní sytém, který si nemůžete vyzkoušet na demoúčtu je nedůvěryhodný. Není rozumné svěřovat peníze robotovi předtím, než si jeho funkčnost otestujete s fiktivními penězi. Další rada je, že když natrefíte na automatický obchodní systém, který budeziskoví na demo účtu a následně  i na reálném účtu, tak zisky nemusí generovat  navždy.

Tržní podmínky se mění a automatické obchodní systémy je potřeba pravidelně modifikovat a aktualizovat. U každého automatického systému (robota, softwaru) si dobře přečtete obchodní podmínky. Například Algo Cash Master v obchodních podmínkách nezmiňuje ani slovo o tom, že by nesl odpovědnost za ztráty, které vám program způsobí. O garantované částce 10 000 USD v případě vaši nespokojenosti se obchodní podmínky také nezmiňují. Je naivní věřit, že někdo vám chce nabídnout systém, který sám vydělává peníze a ještě k tomu vám jen tak dá 250 000 Kč (10 000 USD při kurzu 25 Kč/USD).

Recenze: Jak funguje Algo Cash Master?

Podvodný obchodní systém Algo Cash Masters je provozován na stejné platformě jako EZTradingBot a podle našich znalostí je z dlouhodobého hlediska ztrátový. Program využívá obchodní strategii Martingale a obchoduje vysoce rizikové binární opce s expiraci do 5 minut. Cílem Algo Cash Masters je nalákat co nejvíce lidí, aby si založili účty u vybraných brokerských společností a následně vložili peníze, které budou pravděpodobně prodělané.

algocash master

Kdo je Michal Novák?

Michal Novák se rozhodl podělit o svůj životný příběh a říct vám tajemství, jak vydělal miliony. Snaží se vás nalákat na pohádkový život milionáře, který jezdí po exotických dovolených, má drahé auto a přitom nic nedělá. Ve videu několikrát zmiňuje, že není potřebné vkládat peníze, nicméně bez vkladu vlastních prostředků nedostanete k propagovanému systému Algo Cash Masters přístup. Vrcholem je, že interpret ve videu doporučuje lidem, kteří nemají k dispozici peníze na koupi programu Ago Cash Master si vypůjčit finanční prostředky. Půjčovaní peněz na rizikové obchody by vám žádný solidní obchodní partner nedoporučil!

Mohlo by vás také zajímat:

Kompletní průvodce binárními opcemi ad A až po Z

Binární opce, podvod, Tomáš Stodola

Recenze a zkušenosti Czech Method

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!