Recenze a zkušenosti CZECH METHOD (Jakub Petrák). Jde o podvod?

Recenze a zkušenosti CZECH METHOD (Jakub Petrák). Jde o podvod?

Czech Method neboli Česká metoda je podvodný systém, který láká na snadno vzdělané miliony. Co je Czech Method (neboli Česká metoda) a proč jde o podvod?

Co je Czech Method (Česká metoda)?

Na tento podvodný systém pravděpodobně natrefíte, když budete surfovat na internetu. Nejčastější způsob reklamy je formou videa, proto je velmi pravděpodobné, že reklama na systém Czech Method na vás vybafne, když budete na kanálu Youtube. Program České metody velmi snadno identifikujete, i když bývá propagován různými interprety. Vždy v reklamě spatříte českou vlajkou.

Jde o automatický systém neboli software, který podle slov z reklamy vydělává sám statisíce eur měsíčně. Není to úžasné? Peníze se vám budou samy sypat. Ano, nabídka to je více něž lukrativní, avšak je reálna? NE!

Česká metoda nabízí software na obchodování binárních opcí. Největšími lákadly jsou informace, že systém obchoduje úplně sám, takže nepotřebujete žádné vzdělání ani zkušenosti s obchodováním na finančních trzích. Tento typ reklamy zní jako nabídka na prodej auta, které jezdí samo a vy pro jízdu v něm nepotřebujete řidičský průkaz. Jenomže na rozdíl od auta, kterému svěříte svůj život, riskujete své peníze, které do České metody investujete. Navíc vám interpret ve videu slibuje vrácení 10 000 dolarů, pokud nebudete s obchodním systémem Czech Method spokojení jako kompenzaci za váš ztracení čas.

Abyste neměli příliš moc času promýšlet, jako to celé funguje, tak Czech Method slibuje jenom 20 volných míst, proto si musíte pospíšit a co nejrychleji poslat peníze. Česká metoda není jediný podvodný projekt, který slibuje vrácení peněz a garantuje jenom 20 volných míst. Podobně fungoval i další podvodný produkt, a to Algo Cash Master. Lze se proto domnívat, že za těmito projekty stojí stejní lidi.

czech method

Stále pochybujte, zda je Czech Method podvod?

Obchodní sytém s binárními opcemi Česká metoda se přirozeně snaží tvářit jako důvěryhodní projekt. Reklama chce vyvolat pocit, že vy jste ti šťastlivci, kteří byli oslovení a mohou se účastnit projektu. Kdyby česká metoda takto fungovala, pak by se video nešířilo jako placená reklama na Youtube kanálu a rovněž Google by jednoduše (sice až na 3. stránce) nevyhledal webovou stránku Czech Method, která je volně přístupná všem. Navíc Czech Method je jenom česká verze mezinárodního projektu. Například v Německu najdete tento podvodný program pod názvem Die Deutsche Method, v Británii se jmenuje The Brit Method. Když si srovnáte tyto webové stránky pak zjistíte, že jsou téměř 100 procentně shodné. Totožné jsou i fiktivní recenze z Twitteru nebo Facebooku „úspěšných“ investorů, kteří mají v různých jazykových mutacích jiná jména.

Kdo je Jakub Petrák?

V České republice oficiálně reprezentuje projekt České metody Jakub Petrák, jehož fotka se nachází na webových stránkách Czech Method. Je velmi pravděpodobné, že jde o vymyšlenou osobu. Jakub Petrák podobně jako Tomáš Stodola povídá dojímavý životní příběh, v němž obyčejná osoba zázrakem vydělala miliony. Navíc na stránce najdete různé certifikáty, aby působila důvěryhodně, stejně jako vymyšlené reference lidí, kterým Czech Methodjakože vydělala peníze. Vše je  vymyšlené.

Recenze a zkušenosti s Czech Method

Abyste získali přístup k zázračnému obchodnímu systému, musíte si založit obchodní účet u vybraného brokera. Následně  na tento účet musíte vložit peníze. Naštěstí požadovaný minimální vklad je v řádech stovek dolarů, a tak vás podvodníci nenutí utratit všechny vaše úspory. Když splníte všechny podmínky, pak dostanete přístup k reklamovanému programu na binární opce s názvem Czech Method, který má údajně vydělat peníze. Jako asi množná tušíte, Česká metoda s velkou pravděpodobností vaše peníze rychle prodělá. A slíbená kompenzace v případě nespokojenosti vám nebude vyplacená.

Reklamní video nesděluje důležitou informaci, a to že obchodování na finančních trzích vyžaduje hodně zkušeností a jde o vysoce rizikovou záležitost. Programov jako je Czech Method a podvodních reklam, které vám slibují výdělky, je hodně, proto buďte opatrní a používejte selský rozum. Kdyby existoval stroj na peníze, tak jsme bohatí všichni.

czech method

Mohlo by vás také zajímat:

Kompletní průvodce binárními opcemi ad A až po Z

Binární opce, podvod, Tomáš Stodola

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!