Ropa 1.10. 2015

Ropa 1.10. 2015

Získejúčet.cz:

 

Středeční seance očekávání nenaplnila a zmíněná potencionální oblast pro short (úterní VPOC- bod 6 ve včerejší analýze) obrat nepřinesl. Dnešní analýza se omezí opět na scénář pro short a to z důvodu toho, že na stranu long nemáme dle teorie aukce žádné cílové zóny. Stále platí skutečnost, že obchodujeme v extrémní chop oblasti.

Dnešní hypotéza počítá s testem včerejšího VPOC na 45.10 (1). Vhodnou zónou pro vstup prodejců by mohla být dnešní intra-denní LVN na  46.04 (2). Jakmile začneme významně růst, tak tato hypotéza ztrácí platnost. Nezapomínejme, že klíčovou vlastností každého obchodníka je schopnost rychlé adaptace a to hlavně v případě, že se trh nevyvíjí podle našich představ.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!