Ropa 11.9. 2015

Ropa 11.9. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší seance byla ve znamení kupců, kteří vrátili cenu ropy zpět z neférových low do rovnovážné oblasti. Nyní bude záležet na tom, zda kupci dokáží zabránit pokračování aktuální shortové korekci. Kupce by mohla motivovat ke vstupu oblast včerejší HVN (1). V případě, že kupci tuto zónu neudrží je možné očekávat test mikro-kompozitní LVN (2).

V případě zpětného pohybu vzhůru bude záležet, zda neodmítneme mikro-kompozitní VPOC (3). Jestliže tuto cenu odmítneme, lze očekávat pohyb k mikro-kompozitní LVN (2). Pokud trh na VPOCu (3) zpomalí či tento level prorazí, lze očekávat postupný pohyb vzhůru směr ke krásné mikro-kompozitní LVN (4) či HVN(5), které by zase mohli motivovat prodejce.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 2015-09-11_13-33-48

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!