Ropa 14.9. 2015

Ropa 14.9. 2015

Získejúčet.cz:

 

Páteční seance v podstatě nesplnila ani nevyvrátila hypotézu o vstupu kupců, kteří musí bránit aktuální ceny. V opačném případě, tedy vstupu agresivních prodejců, můžeme očekávat propad až k 43.20. Zde v pátek zmíněná nákupní oblast kolem 44.44 (bod 1 v páteční analýze) přinesla hezký rostoucí pohyb. Následně však do trhu vstoupili prodejci, ale kupci nedovolili vyšší pokles cen. Dnes obchodujeme zatím ve velmi úzkém rozpětí.

Hypotéza č. 1

V případě prudšího klesajícího pohybu, můžeme dnes nebo v dalších dnech očekávat test mikro-kompozitní LVN na 43.20 (1).

Hypotéza č. 2

V případě, že do trhu vstoupí kupci, můžeme očekávat rezistenci na mikro-kompozitním VPOCu (2) na 45.20. V případě, že tuto cenu trh přijme, lze očekávat zpomalení a postupný posun k hlavní LVN zóně na  46.96. (3)

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!