Ropa 15.9. 2015

Ropa 15.9. 2015

Získejúčet.cz:

 

Pondělní seance nesplnila ani jednu hypotézu. Po vstupu prodejců do trhu jsme očekávali test mikro-kompozitní LVN na 43.20. Na ceně 43.60 však vstoupili kupci, kteří stále brání nižší ceny. Mikro-kompozitní VPOC se posunul z 45.20 (včerejší bod 2) na 44.40 (1). Posun VPOCu níž nám naznačuje přijímaní nižších cen.

Hypotéza č.1

V tuto chvíli obchodujeme nad včerejším VPOCem na 43.94 (2). V případě vstupu prodejců, lze očekávat test tohoto levelu.  V případě dalšího postupu níž, lze očekávat test 43.20 (3).

Hypotéza č.2

V případě, že nalezneme kupce, nemáme v blízkosti žádnou prodejní zónu, kterou by nám definovala teorie aukce. Pokud vezmeme v úvahu, že se nacházíme uprostřed rovnovážné oblasti, lze očekávat pomalejší trh.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!