Ropa 16.9. 2015

Ropa 16.9. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší seance splnila druhou i částečně první hypotézu. Trh nejdříve šel dle očekávání pomalu vzhůru, při následném agresivním vstupu prodejců zafungoval skvěle pondělní VPOC, kde velice agresivně vstoupili kupci, kteří drží kontrolu nad trhem do teď.

Hypotéza č.1

Vzhledem k tomu, že se nyní nacházíme nad mikro-kompozitním VPOCem (44.60 bod 1), musíme vždy očekávat, že se trh k této úrovni vrátí. Následně bude zajímavé sledovat, zda tuto úroveň odmítneme či zde začneme tvořit hodnotu. Kupci by rovněž mohli vstupovat na vyznačené trendové lince.

Hypotéza č.2

Jelikož je hlavní rezistence až na 46.96 (2) poměrně vzdálená a ostatní profily nenabízí žádnou kvalitní zónu pro prodej, nemáme dnes žádné prodejní úrovně.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!