Ropa 17.9. 2015

Ropa 17.9. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší seance přesně potvrdila hypotézu o vyšších cenách. Nyní se nacházíme na horní hranici rovnovážné oblasti. Zde několikrát zmíněná prodejní zóna na 46.96 neměla na agresivní pohyb vzhůru vliv a byla proražena.

Hypotéza č.1

Vzhledem k tomu, že se nacházíme na horní hranici rovnovážné oblasti, můžeme očekávat zpětný pohyb dolů. Rovněž včerejší agresivní pohyb vzhůru zanechal za sebou velice nízký objem, který bychom mohli před dalším pohybem vzhůru zaplnit hodnotou. Vhodným odrazovým můstkem pro prodejce by mohla být včerejší LVN na 46.80, kterou právě testujeme. Zóna 45.97 jakožto hraniční bod nízkého objemu by mohla motivovat kupce ke zpětné rotaci.

Hypotéza č.2

I když to nyní vypadá spíše no korekci níž, je třeba vždy počítat se vstupem kupců. Jakýkoliv výraznější pohyb nad mikro-kompozitní HVN bude znamenat zrušení hypotézy o vstupu prodejců.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!