Ropa 18.9. 2015

Ropa 18.9. 2015

Získejúčet.cz:

Čtvrteční seance nevyšla úplně podle představ. Včerejší úvodní hypotéza počítala se shortem z oblasti 46.80 směrem k mikro-kompozitnímu VPOCu (2) na 44.60 . Ve výsledku jsme z 46.80 získali pouze menší korekci. Následně  trh otestoval high středeční seance a konečně nastolil očekávanou korekci níž.

Hypotéza č.1.

Vzhledem k tomu, že trh prorazil včerejší vyvážený profil a rovněž také prorazil včera zmíněnou LVN na 46.00 (1) , lze očekávat test magnetu v podobě mikro-kompozitního VPOCu (2). Při zpětné korekci výš mohou prodejci využít dražších cen a vstupovat na 46.00, hezké PA úrovni 46.18 (3) či na aktuálním VPOcu na 46.5 (4).

Hypotéza č.2

V případě, že trh vystoupá nad aktuální VPOC či nad high aktuálního dne (5), lze považovat hypotézu o prodejcích za neplatnou.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!