Ropa 2.10. 2015

Ropa 2.10. 2015

Získejúčet.cz:

 

Čtvrteční seance opět nenásledovala hypotézu. Jelikož máme začátek nového měsíce,bylo třeba v případě obchodování ropy přes futures přerolovat na říjnový kontrakt. V případě, že obchodujete ropu přes CFD, tak se vás toto nijak nedotýká. Pro dnešní obchodování je jedinou blízkou zónou intra-denní LVN na ceně 46.34. Bohužel stále platí, že z pohledu teorie aukce jsme stále v obrovském chopu.

Z tohoto pohledu není nyní ropa vhodná pro obchodování dle teorie aukce z dlouhodobějšího pohledu.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!