Ropa 21.9. 2015

Ropa 21.9. 2015

Získejúčet.cz:

 

Páteční seance vyšla naprosto přesně podle první hypotézy. Trh po flipu z 46.30 (1) pokračoval směrem k mikro-kompozitnímu VPOCu (2), kde po krátké konsolidaci vstoupili kupci.  Páteční profil za sebou zanechal jasně zřetelné LVN zóny. Spodní LVN zóna (3) na 45.40 již posloužila jako odrazový můstek pro kupce.

Hypotéza č.1

Vzhledem k tomu, že jsme našli na mikro-kompozitním VPOCu kupce, lze očekávat postupný růst cen. Drobnou rezistenci bychom mohli získat na páteční horní LVN na 45.60 (4). Další shortové zóny nemáme.

Hypotéza č.2

V případě, že do trhu opět významně vstoupí prodejci, lze očekávat opětovný test mikro-kompozitního VPOCu na 44.95.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!