Ropa 22.9. 2015

Ropa 22.9. 2015

Získejúčet.cz:

Pondělní seance opět přesně následovala první hypotézu. Dostavil se jak postupný up trend, tak drobná korekce od zmíněné 46.45 (bod 4 ve včerejší analýze). Nyní trh dělá shortovou korekci. Z pohledu teorie aukce je nyní poměrně nejasné, jaká strana (kupci či prodejci) by mohla být více agresivní. Skutečnost, že nyní významněji klesáme může předznamenávat opětovné ustálení v rovnovážné oblasti.

Aktuálně obchodujeme na cenách, které musí bránit kupci, pokud nechtějí dopustit propad k mikro-kompozitnímu VPOC na 44.94 (1). V případě, že začneme agresivně klesat pod aktuální low, lze tedy očekávat test 44.94. Jestliže do trhu vstoupí kupci a překonají 46.30 (50% retracement klesajícího swingu), lze očekávat pokračování v rostoucím trendu, který jsme nastolili po testu mikro-kompozitního VPOCu 18.9.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!