Ropa 25.9. 2015

Ropa 25.9. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší seance přesně odpovídala předpokladům o vstupu kupců, kteří bohužel vstoupili těsně před námi zmiňovanou dlouhodobou LVN  na 45.53. Z dlouhodobého hlediska se nacházíme přesně na VPOCu a můžeme tedy očekávat určité zpomalení. Vzhledem k tomu, že jsme se odrazili od spodní hranice rovnovážné oblasti, můžeme nyní očekávat korekční pohyb vzhůru. Nicméně, tuto aktuální oblast (44.00-46.50) jsme již několikrát testovali a je již hodně zahuštěná, proto bychom měli očekávat především chop. Na stranu long máme pouze jednu rezistenci definovanou dle teorie aukce a tím je LVN na 46.10 (1).

V případě vstupu agresivních prodejců, můžeme jako první očekávat test mikro-kompozitního VPOCu na 44.60 (2). Spodnější nákupní zóny zůstávají stejné jako ve čtvrteční analýze.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!