Ropa 28.9. 2015

Ropa 28.9. 2015

Získejúčet.cz:

 

Páteční seance toho až na jeden prudký pohyb vzhůru a následnou stejně prudkou korekci níž moc nepřinesla.  Zde zmíněná rezistence na 46.11 byla proražena o 30 ticků. Z aukčního hlediska se trh chová přesně podle představ, 24.9. jsme testovali spodní hranici rovnovážné oblasti (1), kde jsme našli kupce. Následně jsme dle očekávání testovali nejférovější cenu celé oblasti VPOC na 45.70 (2). Na této ceně jsme očekávali zpomalení a pokračování výš a nebo odmítnutí a další útok níž. V toto chvíli to vypadá na další pokus prodejců o nižší ceny.

Vzhledem k tomu, že úroveň dlouhodobé LVN 43.52 (3) byla téměř testována již dvakrát, lze očekávat její proražení. Přesto by určitou korekci přinést mohla. Další vhodné zóny pro kupce jsou:

  • Dlouhodobá HVN na 43.05 (4)
  • Dlouhodobá LVN na 42.05 (5)

V případě, že od prodejců nepřijde žádná aktivita, můžeme počítat spíše s pomalejším trhem a obchody do intra-denní rovnovážné oblasti

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!