Ropa 29.9. 2015

Ropa 29.9. 2015

Získejúčet.cz:

Pondělní seance byla pomalá a z pohledu aukce jsme nic nesplnili. Obchodní úrovně zůstávají stejné jako včera. Pondělní seance navíc zanechala velice slabé low. Na druhou stranu trh nyní bojuje o stanovení rostoucího trendu. Pokud trh začne výrazněji růst nad včerejší vrchol, je třeba hypotézu o nižších cenách přehodnotit. Rovněž platí, že jsme stále ve velké chop oblasti, kde klidně můžeme nadále zůstat.

Pokud do trhu vstoupí prodejci, je prvním cílem úroveň VPOCu na 44.60 (1). Jako drobná rezistence by mohla posloužit intra-denní LVN na 46.04 (2).

Support úrovně spolu s obrázkem naleznete ve včerejší analýze.

 

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!