Ropa 30.9. 2015

Ropa 30.9. 2015

Získejúčet.cz:

 

Včerejší seance byla opravdu velmi zajímavá a to spíše z pohledu price action než z pohledu teorie aukce. Na 15M grafu můžeme jasně vidět, že po chvilce období konsolidace přišel agresivní prodejce, který trh agresivně stlačil níž (1,2,3). Nyní obchodujeme přesně na úrovni 50% retracementu posledního swingu (4). Z pohledu teorie aukce jsme stále v hluboké rovnovážné oblasti, což nám nedává příliš manévrovacího prostoru. Z pohledu price action jsme rovněž ve velké chop oblasti. Včerejší vrchol sedí přesně na pip s dlouhodobým VPOCem, který jsme tedy odmítli. Proto i přes hluboký dlouhodobý chop spíše očekáváme nižší ceny. Vhodnou zónou pro short mohl být 50% retracement (aktuální high-4), či včerejší VPOC (6). V případě, že prorazíme významně včerejší VPOC (6), hypotéza o nižších cenách pravděpodobně pozbude platnosti.

V případě, že v jakémkoliv okamžiku do trhu vstoupí silně prodejci, lze očekávat test mikro-kompozitního VPOCu (5).

Ostatní dlouhodobé support úrovně naleznete v pondělní hypotéze.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 1

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!