Ropa 9.9. 2015

Ropa 9.9. 2015

Získejúčet.cz:

 

Vítáme Vás při čtení první analýzy na ropu.

Ropa se nyní obchoduje za přibližně 46 dolarů za barel a nachází se v dlouhodobém klesajícím trendu, který se nyní stabilizuje. Od 31.8. se prakticky nacházíme v rozpětí tohoto dne a zatím tuto oblast držíme. Z pohledu mikro-kompozitního profilu se nacházíme přímo na VPOCu-1.

Hypotéza č. 1

Vzhledem k tomu, že se nacházíme přímo na VPOCu, lze očekávat zpomalení a respektování dané rovnovážné oblasti. Pro kupce může být zajímavá oblast 44.96 (včerejší LVN-2) až 44.88 (včerejší HVN-3). Pro prodejce je v blízkosti pěkná mikro-kompozitní LVN na 46.95-4 až případně HVN na 47.25-5)

Hypotéza č. 2

V případě, že trh opustí rovnovážnou oblast, může být pro kupce zajímavá mikro-kompozitní LVN na 43.16-6. Vzdálenější zóna, která by mohla motivovat prodejce může být HVN na 48.69-7.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!