Skvělý typ na vánoční dárek a povinná četba pro každého tradera!

Skvělý typ na vánoční dárek a povinná četba pro každého tradera!

Tato kniha se stala inspirací pro tisíce čtenářů po celém světě! Setkáte se s v ní s příběhy lidí, kteří dokázali  zbohatnout díky systematickému dodržování konkrétních pravidel v tzv. live tradingu. Bez ohledu na jejich povolání jsou dnes úspěšnými obchodníky a investory. V této knize vám budou představeny jejich obchodní přístupy a strategie, která vám pomohou pochopit, jak lze, pomocí vlastní píle dosáhnout úspěchu ve zdánlivě složitém světe investic.

Kniha Úspěšní obchodníci přináší rozhovory s dvanácti obyčejnými lidmi, kteří se díky vynaloženému úsilí stali špičkovými tradery, a ukazuje tak, že porazit profesionály z Wall Street v jejich vlastní hře můžete i vy. Trading je souboj mezi obchodníkem a trhem. Ovšem i když nepatříte mezi profesionály, nutně to neznamená, že v tomto souboji nemůžete zvítězit. Naleznete zde nejen užitečné poznatky a praktické rady, ale důkladněji se také seznámíte s dvanácti úspěšnými obchodníky, například z oblasti akcií, futures či forexu, a dozvíte se, jaká cesta u nich vedla k mimořádným ziskům!

Knihu lze využít rovněž jako praktickou příručku – obsahuje řadu strategií, s jejichž pomocí je možné dosáhnout úspěchu na dnešních finančních trzích. K tomuto cíli mohou vést například přístupy těchto čtyř zpovídaných obchodníků:

Reference na knihu Úspěšní obchodníci:

„Knihu, kterou držíte v ruce, raději nepůjčujte přátelům a kamarádům, u kterých si nejste jisti, že Vám ji s jistotou a dostatečně brzy vrátí. Budete se k ní totiž chtít vracet a věřím, že se i pro Vás stane stejně bohatým zdrojem inspirace, jako se to – i po více než dvaceti letech, které jsem strávil v mezinárodním obchodě – přihodilo mně.“ kniha

Roman Cabálek, bývalý Generální ředitel Microsoft ČR

Skvělé a velmi inspirativní čtení! Tato kniha je svou formou i obsahem na českém trhu zcela ojedinělá. Obsahuje totiž bohaté zkušenosti řady traderů z celého světa, kteří otevřeně mluví o svých zdarech i neúspěších, ale především předkládají čtenářům této knihy cenné a praktické rady z reálného obchodování.  Vřele tuto knihu doporučuji každému nadšenému obchodníkovi!

Tomáš Cína, Obchodní ředitel investiční spol. Bossa

Informace o knize:

Název: Úspěšní obchodníci
Podtitul: Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře

Jazyk: Česky
Autor: Kathy Lien & Boris Schlossberg
Počet stran: 379
Vazba knihy: Paperback
Vydavatel: KM Finance, s.r.o.
ISBN: 978-80-906252-0-4
Cena: 550 Kč vč. DPH

tlačítko

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!