S&P 500 2.9. 2015

S&P 500 2.9. 2015

Získejúčet.cz:

 

V úterní analýze jsme varovali před přílišným spoléháním na reakční nákupní aktivitu. To se nakonec ukázalo jako nepravdivé a  index S&P500 ihned po otevření vyrazil vzhůru. Reakční nákupní aktivita nakonec přinesla 18 bodů. Následně již do trhu vstoupili prodejci, kteří dokázali trh ovládat až do uzavření. Cílová hodnota netestovaného VPOCu z 26.8. na ceně 1894 o kousek testována nebyla a stále zůstává jako hlavní cílová zóna na stranu short.

Před případným poklesem níž bychom nejdříve mohli vyplnit slabou strukturu mezi cenami 1962 až 1940. Této hypotéze navíc nahrává i poměrně slabší high z pre-makretu. Na stranu short máme jedinou cílovou hodnotu na již zmíněném netestovaném VPOCu na 1894. Z intra-denního pohledu je cílová oblast včerejší VPOC na ceně 1918. Další zónu dle teorie aukce nemáme.

Abychom toto celé shrnuli, v případě vstupu kupců můžeme očekávat vyplnění slabé struktury mezi 1940-1962. V případě vstupu prodejců, můžeme první očekávat test včerejšího VPOCu a pak VPOCu z 26.8.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P500

S&P500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!