S&P 500 3.9. 2015

S&P 500 3.9. 2015

Získejúčet.cz:

Středeční seance byla ve znamení krásné prodejní reakční aktivity. Trh došel až k testu VPOCu, kde našel kupce. Následně trh konsolidoval a v poslední hodině obchodování vystřelil vzhůru. Nyní v pre-marketu obchodujeme nad včerejším rozpětím. Ze střednědobého pohledu se nacházíme v několikrát avizované slabé struktuře, kterou bychom dnes mohli vyplnit. 

Na stranu long máme první drobnou rezistenci mezi 1960-1963. Jde o kombinaci posledních cen nízkého objemu (LVN) a hodnoty uzavření z 31.8 (1). Po proražení této zóny, můžeme očekávat test VPOCu (2) z 31.8 a mikro-kompozitního VPOCu (3).

V případě, že dostaneme reakční prodejní aktivitu, můžeme očekávat vstup kupců na úrovni včerejšího VPOCu na ceně 1930 (4). Kupce bychom rovněž mohli nalézt na ceně 1940, která je kombinací PA úrovně a drobné HVN.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P500

S&P500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!